Centrum Medyczne Euromed jest prywatnym, komfortowym ośrodkiem medycznym, powstałym w 2005r. Mieści się w centrum Tarnowa przy ulicy Szewskiej 6 i 12, naprzeciw Szkoły Podstawowej Nr 2 im. Stanisława Konarskiego.

Zapoznaj się z naszymi usługami medycznymi.

Nadrzędnym celem Centrum Medycznego Euromed jest świadczenie usług zdrowotnych, w poczuciu bezpieczeństwa i przyjaznym dla pacjentów otoczeniu, a także ciągłe podnoszenie jakości usług w zakresie lecznictwa szpitalnego oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej.

W dbałości o jakość świadczonych usług od września 2011 r. w Euromed stosowany jest system zarządzania jakością wg norm ISO.

Do dyspozycji pacjentów jest godny zaufania personel lekarski i pielęgniarski, który świadczy usługi w oparciu o najlepsze wzorce nowoczesnej medycyny.
Gabinety lekarskie oraz blok operacyjny wyposażone są w sprzęt medyczny, zapewniający bezpieczeństwo i odpowiedni poziom świadczonych usług.
Cały ośrodek jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych, wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane. W oczekiwaniu na świadczenia, pacjenci skorzystać mogą z przylegającego do Euromedu ogrodu.

Posiadamy w pełni profesjonalnie i wg współczesnych standardów wyposażony blok operacyjny, na którym wykonujemy zabiegi w ramach chirurgii jednego dnia.

 

Tutaj znajdziesz informację na temat RODO i polityki prywatności