dr n. med. Robert Muszyński

specjalista chirurgii ogólnej i naczyniowej

Specjalista chirurgii naczyniowej, z 25-letnim doświadczeniem klinicznym w leczeniu operacyjnym i małoinwazyjnym wszelkich schorzeń naczyń.

Najnowsze metody leczenia żylaków dostosowuje - z bardzo dobrym efektem - do konkretnej przyczyny i rodzaju żylaków, w tym żylaków nawrotowych i
trudnych. Podejmuje się leczenia wszystkich, w tym najtrudniejszych operacji z dziedziny chirurgii naczyniowej. Jako jeden z pierwszych w Polsce wprowadził metody małoinwazyjnego leczenia żylaków laserem, miniflebektomię, a obecnie także klejenie żylaków.

W Centrum Medycznym EUROMED wykonuje specjalistyczne badania ultrasonograficzne naczyń, jak również operacje żylaków (skleroterapię piankową, operację laserową, klejenie żylaków).

W roku 1993 ukończył Wydział Lekarski Collegium Medicum UJ w Krakowie. Od 1994 roku pracował w Wojewódzkim Oddziale Chirurgii Naczyń i Angiologii z Pododdziałem Terapii Wewnątrznaczyniowej Szpitala Bonifratrów, a od 2014 pracuje w Oddziale Klinicznym Chirurgii Naczyniowej Szpitala Klinicznego w Krakowie i jednocześnie w Chirurgii Jednego Dnia Szpitala Bonifratrów.