lek. med. Robert Małek

specjalista chirurgii ogólnej i plastycznej

Specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej. Absolwent Akademii Medycznej w Krakowie z ponad 30-letnim doświadczeniem klinicznym.

Ukończył liczne specjalistyczne kursy w zakresie m.in. technik operacyjnych i rekonstrukcyjnych piersi, liposukcji czy zastosowania toksyny botulinowej w medycynie. Stale szkoli swoje umiejętności, uczestnicząc w zjazdach i konferencjach, m.in. Polskiego Towarzystwa Ultrasonograficznego i Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej.

W Centrum Medycznym EUROMED konsultuje pacjentów, jak również wykonuje zabiegi operacyjne w zakresie chirurgii plastycznej. Specjalizuje się w operacjach piersi (np. powiększenie z użyciem implantów, pomniejszenie, podwieszenie piersi), zabiegach korekcyjnych w obrębie twarzy i głowy (plastyka nosa, małżowin usznych, powiek górnych i dolnych, poprawa konturów twarzy przy użyciu toksyny botulinowej lub innych wypełniaczy, usuwanie zmarszczek twarzy i szyi, happy lifting za pomocą nici liftingujących), jak również w zabiegach w obrębie innych części ciała (plastyka powłok brzucha, odsysanie tłuszczu).